Závody světlušek a vlčat - Šmoulí les

21.04.2018 07:50

Závody jsou vlastně jako výprava :) Dojede se na místo určení, vyrazí se na pochod a cestou se formou hry plní různé úkoly. Převážně jde o spolupráci ve skupině, jelikož úkol neplní jednotlivci, ale celá družinka.

Sraz:       21.4. v 7:50 v Hodkovicích na křžovatce na autobusové zastávce směr Liberec

Návrat:   21.4. v 16:56 v Hodkovicích na VLAKOVÉM nádraží

S sebou: pití a svačinu na celý den, tužku, papír

Na sebe: zelené triko, skautský šátek, nějaký modrý doplněk

Kdy závody přesně skončí, je nepředvídatelné, ale předpokládám, že se navrátíme v uvedený čas. Pokud by nastala situace, že bychom se vrátili dříve nebo později (to spíš), budete včas informováni!

Jako doprovod pojede s dětmi Banán - Vojta Vondrák, skaut z hodkovického oddílu (někteří si jistě na něj vzpomenou, byl se s námi podívat za Soptíkem - u profesionálních hasičů)

Kdybyste měli jakékoli dotazy, obraťte se na Veverku - Veronika Radovská 608 400 630.

V den závodů volejte Vojtovi - 605 384 235