Závod vlčat a světlušek - základní kolo

15.05.2016 11:13

Dne 7.5.2016 se uskutečnilo základní kolo závodu vlčat a světlušek. Čtyř až osmičlenné skupinky dětí (tzv. hlídky) ve věku 6 až 11 let měřily své schopnosti například v řešení krizových situací, fyzické zdatnosti, v orientaci v terénu nebo v kuchařských dovednostech.

Z našeho oddílu se závodu zúčastnili Michal K., Vojta R., Táňa a Bětka H. Ačkoli tři členové hlídky jsou u nás teprve prvním rokem, umístili se bodově na čtvrtém místě (se 155 body) ve své kategorii, jíž se účastnilo celkem devět hlídek. Z celkového počtu závodících hlídek (16) je to bodově šesté místo.

Hlídka z oddílu Svišťů ze skal z Hodkovic nad Mohelkou se umístila na druhém místě (se 161 body) a postupují tak na krajské kolo závodu světlušek a vlčat, který se koná 11.6.2016 u Mimoně.