15.-16.6. Pohádkový les a družinková výprava

15.06.2019 07:30

Informace pro Ještěrky (jmenovitě Táňa, Bahňák, Andy, Honhon, Koumák, Maki, Jára):

Letos se sejdeme na pohádkový les v sobotu 15.6. v 7:30 u klubovny.

Na sebe kostým a s sebou malou svačinu a pití. Konec pohádkového lesa kolem 13:00 u klubovny, ještě upřesníme operativně v ten den.

Informace pro světlušky a vlčata (všichni ostatní, kdo nepatří k Ještěrkám):

Letos se sejdeme na pohádkový les v sobotu 15.6. v 7:30 u klubovny.

Na sebe kostým a s sebou malou svačinu a pití.

Výprava začíná po pohádkovém lese. Strávíme noc v lese pod "nouzovým" přístřeškem. Pokud by předpověď počasí nebyla příznivá, přespíme v klubovně.

VĚCI NA VÝPRAVU S SEBOU NA POHÁDKOVÝ LES!

- batohy nám Luděk odveze autem ke křížku, takže se s nimi nemusíme tahat a vyrazíme na pohádkový les v kostýmech.

- po skončení pohádkového lesa nám Luděk odveze masky do klubovny, abychom se o ně nemuseli starat a neponičily se.

Konec výpravy: v něděli 16.6. v 11:00 u klubovny

Co s sebou vzít: 40,-Kč

Oblečení dle počasí, pevné boty do lesa, pláštěnku, spacák, karimatku, uzlovačku, KPZ, skautský

šátek, sešit/papír, toaleťák/papírové kapesníčky, lžíci, hrnek, ešus, pití (možnost doplnění vodou -

v blízkosti je studánka s pitnou vodou)

Co s sebou nebrat: mobilní telefon (a když ho náhodou budeš mít u sebe, tak po dobu výpravy jedině vypnutý)

O jídlo bude postaráno!

Výpravu zajišťuje Lucie Cimrmanová - Smíšek 604 564 732 (vlčata) a Verča Šámalová 737 041 171 (světlušky).

Odpovědná osoba (pouze jako doprovod): Veverka